ایران‌کوباتور، رقابتی برای تولید اپلیکیشن‌های مفید اجتماعی

Share

ایران‌کوباتور، تازه‌ترین پروژه سازمان «اتحاد برای ایران» است که به تازگی کار خود را آغاز کرده است.

irankoobator

ایران‌کوباتور رقابتی است برای تولید اپلیکیشن‌های مفید اجتماعی رایگان که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی و افزایش توانمندی‌های اجتماعی اجرا می‌شود. در این رقابت که دو سال به طول خواهد انجامید، سازمان «اتحاد برای ایران» از روند ساخت ۱۵ تا ۲۰ اپلیکیشن که به تواندمندسازی شهروندان ایرانی یاری برساند حمایت خواهد کرد.

«اتحاد برای ایران» که بانی و اجرا کننده اصلی این پروژه است،  یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در شمال کالیفرنیا است که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی در ایران فعالیت می‌کند. این سازمان همچنین برای بهبود وضعیت حقوق بشر، تقویت جامعه مدنی، و افزایش مشارکت شهروندان از طریق فن‌آوری تلاش می‌کند.

ایران‌کوباتور از فعالین مدنی و پژوهشگرانی که شناخت دقیقی از شرایط اجتماعی ایران دارند و همچنین متخصصان فن‌آوری و کسانی که در ساخت اپلیکیشن مهارت دارند دعوت کرده است تا در این رقابت شرکت کنند.

رادیو زمانه برای اطلاع از جزئیات و شرایط شرکت در این رقابت گفت‌وگویی داشته است با مدیر پروژه ایران‌کوباتور، رضا قاضی‌نوری و از او درباره این رقابت پرسیده است.

گفت‌وگو با رضا قاضی‌نوری را در ادامه بشنوید:

قرار است تا برندگان رقابت ایران‌کوباتور برای ساخت اپلکیشن‌های پیشنهادی از حمایت فنی، سازمانی و مالی سازمان اتحاد برای ایران بهره‌مند شوند. شرکت‌کنندگان تا ۲۵ خرداد امسال مهلت دارند با مراجعه به سایت ایران‌کوباتور در این رقابت شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

ایران کوباتور چیست؟

بیانیه مطبوعاتی ایران‌کوباتور‎

[embedded content]

Share

زمانه مدیا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.